Konzultace

Potřebuješ se podívat na něco, co se Ti aktuálně nedaří, co Tě trápí nebo štve, zkrátka na něco, s čím si nevíš rady? Přesně s tímhle Ti pomůže moje konzultace.

  • Začneš si věřit.
  • Zbavíš se pocitu, že nejsi k ničemu.
  • Dostaneš odpověď na otázku „Proč zrovna mně se to děje?“
  • Uvědomíš si, jak snadné je cítit se sebevědomě.
  • Zlepšíš vztah k sobě, který je základem spokojenosti.
  • Objevíš skutečnou příčinu toho, co Tě zrovna trápí, ať je to chronická nemoc, manžel na zabití nebo otravný soused.
  • Získáš praktické tipy, jak být spokojená.
  • Dozvíš se, co potřebuješ ve svém životě změnit, aby sis plnila svoje sny.
  • Dostaneš rady, jak pracovat se svým strachem.
  • Pochopíš, že život máš ve svých rukou a na Tobě je, jestli Tě bude bavit, nebo nudit.

Svým konzultacím říkám "prožitkové konzultace", protože při nich můžeš naplno prožít sama sebe. Je to úžasná možnost, jak nepříjemné situace nahlédnout s odstupem a z úplně jiného úhlu pohledu.

Během konzultace funguji jako průvodkyně, která Tě velmi citlivě dovede k místu v Tobě samotné, kde se ukrývá odpověď, kterou právě potřebuješ. Provedu Tě labyrintem Tvého nitra a společně odhalíme přesvědčení nebo prográmek ve Tvé hlavě, který je příčinou potíží. Ty sama si pak uvědomíš, co potřebuješ dělat jinak, aby Ti bylo dobře, a možná se plácneš do čela při zjištění, co všechno se teď ve Tvém životě může díky novému přístupu změnit k lepšímu.

Na konci konzultace Tě bezpečně dovedu zpátky do přítomného okamžiku a pomůžu Ti sesumírovat si, co úžasného jsi během naší společné dobrodružné výpravy odhalila. Přidám nějaké to "moudro", tedy informace, které Tě podpoří v tom, abys mohla s lehkostí dělat změny, které nově potřebuješ. A taky Ti zadám "domácí úkol", díky kterému nesklouzneš do starých kolejí, ale vytrváš v dělání změn.

Při konzultaci se můžeme potkat naživo, ale je možné se poradit i přes telefon, Skype, Zoom nebo FB Messenger.

Cena prožitkové konzultace je 1 000,- Kč za 60 minut. Konzultace obyčejně trvá 60 - 120 minut a domluvit si ji můžeš hned teď na emailu Sebevedoma.Bohyne@seznam.cz nebo na telefonu 603 324 684.

 

Co říkají ženy, které konzultaci zažily

Před dvěma roky jsem onemocněla vážnou chorobou. Byl to pro mě šok, blesk z čistého nebe, šílené zoufalství a nesmírná vnitřní bolest. Lenka mi okamžitě nabídla pomoc. V průběhu léčby nastal okamžik, kdy jsem věděla, že je ten pravý čas na konzultaci u Lenky. Neměla jsem představu, co se bude dít, ale Lenka navodila příjemnou atmosféru plnou důvěry a empatie. A stalo se něco, v co jsem ani nedoufala - společně jsme objevily můj největší kámen úrazu. Cítila jsem štěstí, radost a lásku...mnoho lásky . Kdykoli potom, když bylo třeba, jsem si vybavila ten pocit a hned bylo dobře. Pokud tedy opravdu hledáte pomoc, tak Lenka je ten pravý člověk.
Alexandra