Konzultace

Potřebujete se podívat na něco, co se vám aktuálně nedaří, co vás trápí nebo štve, zkrátka na něco, s čím si nevíte rady? Objednejte se ke mně na konzultaci.

Svým konzultacím říkám "prožitkové konzultace", protože při nich můžete naplno prožít sami sebe. Je to úžasná možnost, jak nepříjemné situace nahlédnout s odstupem a z úplně jiného úhlu pohledu.

Během konzultace funguji jako průvodkyně, která vás velmi citlivě dovede k místu ve vás samotných, kde se ukrývá odpověď, kterou právě potřebujete. Provedu vás labyrintem vašeho nitra a společně odhalíme přesvědčení nebo prográmek ve vaší hlavě, který je příčinou vašich potíží. Vy sami si pak uvědomíte, co potřebujete dělat jinak, aby vám bylo dobře, a možná se plácnete do čela při zjištění, co všechno se teď ve vašem životě může díky novému přístupu změnit k lepšímu.

Na konci konzultace vás bezpečně dovedu zpátky do přítomného okamžiku a pomůžu vám sesumírovat si, co úžasného jste během naší společné dobrodružné výpravy odhalili. Přidám nějaké to "moudro", tedy informace, které vás podpoří v tom, abyste mohli s lehkostí dělat změny, které nově potřebujete. A je docela pravděpodobné, že vám dám "domácí úkol", díky kterému nesklouznete do starých kolejí, ale vytrváte v dělání změn.

Při konzultaci se můžeme potkat naživo, ale je možné se poradit i přes telefon, Skype nebo FB Messenger. Při osobním setkání se však dá jít více do hloubky - vždy samozřejmě tak, jak to vy sami dovolíte.

 

Ceník konzultací:

osobní konzultace: 1 000,- Kč za 60 minut

Skype/Messenger: 800,- Kč za 60 minut

Pro vaši představu, osobní konzultace obyčejně probíhá 90 až 120 minut.