Sebevědomou Bohyní v 6 krocích

aneb

Jak se naučit říkat "NE"

tomu, co vám nesvědčí.

Možná Ti připadá, že Tě druzí využívají. Závidíš kolegyním nebo známým skvělého partnera nebo práci a je Ti smutno z toho, že jsi pořád sama a že svět je nespravedlivý. A možná Tě i napadlo, podobně jako kdysi mě, že bys raději ani nežila ...

Ne, nenabízím Ti kouzelný prsten, který v okamžiku zařídí, že budeš šťastná. Nabízím Ti něco mnohem cennějšího. V této e-knížce Ti ukážu, jak to, co je Ti nepříjemné, vzít jako pobídku k tomu, aby ses zvedla a začala věci měnit. A hlavně abys změnila vztah k sobě a díky tomu si otevřela dveře k vysněnému životu.

Na "cestě k sobě", na kterou jsem se vydala před jedenácti lety, jsem prošla nejednou situací, ze které jsem měla obrovský strach. Jenže právě v takových okamžicích jsem objevovala svoji sílu a odvahu. Vypozorovala jsem také, co mi pomáhá strach překonávat, a jak důležité je vnímat sebe a projevovat své pocity.

Vím, jak těžké to na začátku může být. A jak moc pomáhá, když máš někoho, kdo Tě podpoří. Klikni na tlačítko a já Ti ukážu, jak se potkat s tou Tvou úžasnou Bohyní, kterou v sobě odjakživa máš.

Co o e-knížce říkají ženy, které si ji přečetly

Lenčin e-book je velmi jednoduchý a praktický. Což je to, co mám na jakémkoliv postupu velmi ráda. Nedozvíme se žádné zázračné rady jak být BOHYNÍ. Lenka nás v několika krocích navádí, jak se soustředit sama na sebe a na to, co vlastně chci já sama, jako žena. Pokud tyto výstižné kroky využijeme v oblastech, které chceme zlepšit, budeme příjemně překvapené, že to jde. Sama se oblastí rozvoje ženství zabývám a vím, že být sama sebou je možné a velmi prospěšné, nejen pro mě, ale i pro všechny ostatní. Tak pojďme na to...
Monika Motyčkováprůvodkyně žen do nitra a kreslířka harmonizačních obrazů, www.docmonikamotyckova.cz
Prečítalo som si e-book „Sebevědomou bohyní v 6 krocích“, v ktorom Lenka úžasným spôsobom ukazuje na problém väčšiny žien a to je sebaúcta a seba-hodnota. Lenka ja odvážna žena, ktorá sa pustila do zmeny svojho života. Mala úžasnú odvahu opustiť svoje zamestnanie a pustila sa do neistoty s dôverou. Teraz ukazuje cestu nám ostatným ženám, aby sme sa nebáli urobiť zmeny k lepšiemu. Ukazuje cestu k sebadôvere , sebahodnote a k seba-láske. Po prečítaní e-booku „Sebevědomou bohyní v 6 krocích“ som si uvedomila, že tých 6 krokov si potrebujem v sebe uložiť navždy a vrátiť sa k nim vždy, keď zabudnem stáť za sebou, keď nehovorím jasné “NIE“ , keď mi niečo nevyhovuje. Tento e-book odporúčam každej žene, ktorá cíti, že jej v živote niečo nevyhovuje a chce urobiť zmenu. Tých 6 krokov Vás k tomu dovedie.
Lenka KoprlováTerapeut SRT a SpR, lenkakoprlova.sk
E-book se mi dostal do ruky právě v den, kdy jsem o sobě pochybovala. A připomněl mi věci, které jsem možná tak trochu vypustila. Ano, mě osobně nepřinesl nic nového, ale přesto, nebo právě proto mohu říci, že je skvělým pomocníkem každé ženy. Že vše, co je v něm obsažené, stoprocentně funguje. A že i ve chvílích, kdy už ta pravá kouzla známe, má smysl si je připomínat. Myslím si však, že mnoho žen je teprve na začátku své cesty a tento e-book jim nejen může převrátit život naruby, ale některé může doslova zachránit. Kdybych si ho mohla přečíst před lety, byla by má cesta rozhodně méně bolestivá a rychlejší. Jednoznačně ho mohu doporučit!
Veronika QualizzaKorektorka, copywriterka, manažerka Zázračného rána, www.zazracne-rano.cz
Pracuji s opravdu velkým počtem žen a vždycky mě až vyděsí, kam některé nechaly dospět (ne)úctu samy k sobě. Kam se ztratily ty princezny, vědkyně či vynálezkyně nebo kosmonautky? Proč se sebou najednou nechává tolik žen doslova zametat? Lenčin e-book nepatří k nejdelším, ale jde přímo k jádru věci. A to jsem velmi ocenila. Nepotřebuji zbytečnou slovní omáčku na pěti stránkách než se dozvím to nejdůležitější. Co krok, to jasné a stručné vystihnutí toho, co nám brání být šťastnějšími, co nás zbytečně brzdí. Vždy je tam navíc Lenčina osobní zkušenost a hlavně to nejdůležitější - praktický tip, jak jednoduše odstranit konkrétní problém či situaci. Pro mě osobně byl asi nejpřínosnější bod šestý. To si dám snad někam na nástěnku, abych na to nezapomínala! E-book doporučím všem ženám, které cítí, že chtějí ve svém životě něco změnit a přestat být jen pátým kolem u vozu. Ale pozor! Rozhodně to není pro každého! Pokud si to jen přečtete a neuděláte ani jeden z těch šesti kroků, je to pro vás zbytečně investovaný čas a raději si zajděte na kafe.
Bára SkálováTop manažerka, www.JakNaSkvrny.cz.
E-book Sebevědomou Bohyní v 6 krocích jsem měla tu čest číst mezi prvními ženami na Zemi. A mohu ho jen doporučit. Je úžasný. Lenka na svém vlastním příkladu jde opravdu až na dřeň, je velmi otevřená a pravdivá. Píše o tom, co se jí samotné osvědčilo, co jí funguje. Žádné prázdné fráze a poučky. Jsem vděčná, že ji osobně znám. Vím, kam se v životě posunula a vím, že to, co píše a říká také žije. Každá žena jsme jiná, máme jiný příběh. Vím, že je občas těžké se ve všech těch našich modelech a vychytávkách vyznat. A určitě nikdy neškodí podívat se na svůj život i z nadhledu. S pomocí někoho nestranného. S Lenkou jsem několikrát pracovala a je úžasná. Vždycky mi pomohla můj příběh rozmotat a já jsem potom našla řešení.
Jitka ŘehákováKosmetička, anti-aging konzultant, FB: Krása která mění životy
Po pravdě řečeno materiálů, jak být šťastný a spokojený sám se sebou, je hodně. Když se ke mně dostala kniha Lenky, očekávala jsem příjemně napsané texty, které jsou hodně obecné a padnou na každého (tak jak je tomu obvyklé). Měla jsem radost, že je tomu jinak. Vše je čtivě, stručně a hlavně prakticky popsáno. Ihned budete vědět, jak vše aplikovat do reálného života. Takže, pokud nejste zcela spokojené, jak vše v životě máte, mohu jen a jen doporučit. Věřím, že i během jednoho dne zvládnete na sobě neskutečně zapracovat a posunout se na žebříčku sebedůvěry hned o několik schodů výše.
Dana Chara KratochvílováČarodějka a designérka života, www.danakratochvilova.cz